سانا

شرکت سانیا چوب الوند از زمستان سال 1401 شروع به کار کرده است و ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز خود را در مرکز رشد واحدهای فنآور دانشگاه آزاد اسلامی ابهر مستقر نموده است. این شرکت فناور با طراحی و ساخت دستگاه پرس (که نمونه مشابه داخلی در کشور ندارد)، صفحات و پانل های CLT بصورت آزمایشی تولید و جهت بررسی، به مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی البرز ارسال نموده است. لذا با توجه به مقبولیت حاصله و استقبال بازار هدف، اقدامات لازم جهت راه اندازی خط تولید انبوه محصول نهائی برنامه‌ریزی شد.

این شرکت علاوه بر تولید صفحات تمام چوب CLT، محصولات چوبی از جمله تخت‌های تمام چوب دو طبقه نیز تولید می‌کند و به فروش می‌رساند.

معرفی پانل تمام چوب CLT

یک پانل چوبی مهندسی شده است که حداقل از سه لایه تشکیل گردیده است. هر لایه شامل قطعات چوبی جوینت شده می باشد که لایه ها، بصورت متقاطع و بصورت 90 درجه روی هم پرس می شوند.

کاربرد محصولات/ خدمات شرکت

پانل های CLT بصورت استاندارد و خام در ابعاد متنوع تولید شده و قابلیت استفاده بعنوان صفحه کابینت، کف پله چوبی، درب کابینت، دیوار پوش، کفپوش، پارتیشن، مبلمان شهری، درب تمام چوب و غیره را دارد. این محصول با تعداد لایه و ضخامت بالاتر، بعنوان جایگزین مناسب آهن و بتن در صنعت ساختمان سازی اروپا و امریکا معرفی و مورد استفاده قرار گرفته است.

باور امید و رشد

صندوق «باور» به همت مؤسسه تحقیق و توسعه دانشمند و باهدف تأمین سرمایه بذری در «زیست­ بوم کارآفرینی، فناوری ونوآوری در سطح کشور»، در سال ۱۴۰۱ راه­ اندازی شده است و اقدام به سرمایه ­گذاری خطرپذیر در مراحل ابتدایی شکل گیری، رشد و توسعه «تیم های کارآفرین، کسب و کارهای نوپا وشرکت های فناور و نوآور» می ­نماید و طرح ­هایی که مسیر رسیدن به درآمد و بازار را درست بررسی و نیز پیمایش اولیه کرده باشند و از نظر فنی، دارای نمونه اولیه مورد تأیید در مراحل آزمایشگاهی یا دارای کاربری مورد تأیید به تعداد محدود در بازارهدف باشند، می پذیرد.

تلفن پشتیبانی: 02186088214  | شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 به غیر از روزهای تعطیل

تمام حقوق وب سایت محفوظ است.
طراحی سایت : آژانس خلاقیت و نوآوری ویرا