نانو حباب ساز

معرفی محصول: 

عموما به حباب های گازی با اندازه کمتر از 1 میکرون نانو حباب اطلاق می شود. دستگاه نانو حباب‌ساز در صنایع مختلف همچون کشاورزی، شیلات و تصفیه آب و پساب کاربرد دارد؛ برای مثال در گلخانه ها، به ویژه گلخانه های هیدروپونیک، استفاده از این دستگاه و تزریق نانو حباب به آب مصرفی، سبب افزایش اکسیژن محلول در آب و سلامت ریشه و کاهش آفات موجود در ریشه می‌شود. در نتیجه با استفاده از این دستگاه مصرف سموم و قارچ‌کش‌ها در گلخانه‌ها به صورت قابل توجهی کاهش، تولید محصول افزایش و زمان دوره کشت کاهش می‌یابد. هر چقدر اندازه و واریانس حباب های تولیدی دستگاه نانو حباب ساز کمتر باشد عملکرد دستگاه مطلوب تر می باشد.

فناوری دستگاه: روش های مختلفی برای تولید نانو حباب ساز توسعه یافته است که از جمله آن می توان به پمپ دوفازی، کاویتاسیون، التراسونیک و روش پخش هوا اشاره نمود. عمده محصولات موجود در بازار ایران بر اساس روش کاویتاسیون و پمپ دو فازی توسعه یافته اند. دستگاه طراحی شده توسط تیم دانش و فناروی سرو، مبتنی بر روش پخش هوا می باشد که دارای مزایای زیر می باشد:

تولید حباب هایی با واریانس کمتر و سایز کوچکتر

ساختار ساده تر و هزینه اولیه کمتر

کم استهلاک تر نسبت به فناوری های دیگر

مصرف انرژی کمتر

هزینه کمتر

باور امید و رشد

صندوق «باور» به همت مؤسسه تحقیق و توسعه دانشمند و باهدف تأمین سرمایه بذری در «زیست­ بوم کارآفرینی، فناوری ونوآوری در سطح کشور»، در سال ۱۴۰۱ راه­ اندازی شده است و اقدام به سرمایه ­گذاری خطرپذیر در مراحل ابتدایی شکل گیری، رشد و توسعه «تیم های کارآفرین، کسب و کارهای نوپا وشرکت های فناور و نوآور» می ­نماید و طرح ­هایی که مسیر رسیدن به درآمد و بازار را درست بررسی و نیز پیمایش اولیه کرده باشند و از نظر فنی، دارای نمونه اولیه مورد تأیید در مراحل آزمایشگاهی یا دارای کاربری مورد تأیید به تعداد محدود در بازارهدف باشند، می پذیرد.

تلفن پشتیبانی: 02186088214  | شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 به غیر از روزهای تعطیل

تمام حقوق وب سایت محفوظ است.
طراحی سایت : آژانس خلاقیت و نوآوری ویرا